Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese schimb sistem incalzire scoala Romanesti, jud. Prahova
- Număr anunț
- DA21787379
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 370,21 RON
- Valoare atribuită
- 370,21 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 14:15
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
370,21 RON
din 370,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro