Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA21787195
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR PETROSANI (CUI 4374857)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.131,72 RON
Valoare atribuită
2.131,72 RON
Data publicării
19.11.2018 14:09
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.131,72 RON

din 2.131,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.