Ofertă acceptată Cumpărare directă

QuantStudio™ 5 Real-Time PCR System

Număr anunț
DA21421598
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITAR VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MARAMURES (CUI 3695123)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
38951000-6 · Echipament de reactie in lant a polimerazei (RLP) in timp real (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.168 RON
Valoare atribuită
130.168 RON
Data publicării
09.10.2018 11:23
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.168 RON

din 130.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.