Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE TAMPLARIE PVC CU MONTAJ SI REMEDIERE SUPRAFETE ADIACENTE CONFORM ANUNT ADV1048520

Număr anunț
DA21783276
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
TOTAL STIL CONCEPT SRL (CUI Ro28143302)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.209 RON
Valoare atribuită
7.209 RON
Data publicării
19.11.2018 12:07
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.209 RON

din 7.209 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.