Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de asfaltare curte interioara - Sc Gimnaziala ,,Marian Negrea" Valea Viilor
- Număr anunț
- DA21781281
- Autoritate contractantă
- Comuna Valea Viilor(Primaria) (CUI 4556212)
- Furnizor / câștigător
- REAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16202286)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.334,84 RON
- Valoare atribuită
- 63.334,84 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 11:12
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63.334,84 RON
din 63.334,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro