Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI DE REPARATII STRADA GHIOSESTI, ZONA PODUL BOIERESC

Număr anunț
DA21781072
Autoritate contractantă
ORASUL COMARNIC (CUI 2845761)
Furnizor / câștigător
RONI CIVIL INTEROUTE SRL (CUI RO32898822)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391.570,69 RON
Valoare atribuită
391.570,69 RON
Data publicării
19.11.2018 11:07
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391.570,69 RON

din 391.570,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.