Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch TP-Link TL-SG1024DE, 24 porturi Gigabit, 1U 19" Rackmount, Easy Smart, 48Gbps, TL-SG1024DE
- Număr anunț
- DA21780662
- Autoritate contractantă
- Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Ilfov (CUI 11364678)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499 RON
- Valoare atribuită
- 499 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 10:56
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
499 RON
din 499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro