Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pt REPARATII

Număr anunț
DA22258295
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
MENDIX SRL (CUI RO15941868)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.503,77 RON
Valoare atribuită
1.503,77 RON
Data publicării
21.01.2019 14:40
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.503,77 RON

din 1.503,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.