Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 1 FRS 21.01.2019

Număr anunț
DA22256844
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,77 RON
Valoare atribuită
269,77 RON
Data publicării
21.01.2019 13:33
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 17:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269,77 RON

din 269,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.