Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rovinieta categoria F - Transport marfa cu MTMA >= 12,0 t cu 4 axe
- Număr anunț
- DA21778006
- Autoritate contractantă
- Comuna Galda de Jos (Consiliul Local Galda de Jos), Jud. Alba (CUI 4561928)
- Furnizor / câștigător
- SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.744,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.744,93 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 09:24
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.744,93 RON
din 4.744,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro