Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLITA RCA COMUNA TANASOAIA CUI 4297789

Număr anunț
DA22264509
Autoritate contractantă
Comuna Tanasoaia (Consiliul Local Tanasoia) (CUI 4297789)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,11 RON
Valoare atribuită
448,11 RON
Data publicării
22.01.2019 12:10
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,11 RON

din 448,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.