Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole electrice si sanitare

Număr anunț
DA22264141
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,54 RON
Valoare atribuită
386,54 RON
Data publicării
22.01.2019 11:50
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,54 RON

din 386,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.