Ofertă acceptată Cumpărare directă

ODORIZANT WC

Număr anunț
DA22263804
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Caras Severin (CUI 3228780)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,70 RON
Valoare atribuită
14,70 RON
Data publicării
22.01.2019 11:33
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 13:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,70 RON

din 14,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.