Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem audio High Power SONY MHC-V41D, Hi-Fi, Bluetooth, NFC, Dj Effects, USB, DVD, Party music, Par
- Număr anunț
- DA21786002
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Carmen Sylva Sinaia (CUI 2843957)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,39 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:31
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,39 RON
din 1.176,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro