Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru pompe

Număr anunț
DA21785061
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
MTA GROUP INTERNATIONAL SRL (CUI RO7936941)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.040 RON
Valoare atribuită
2.040 RON
Data publicării
19.11.2018 13:02
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.040 RON

din 2.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.