Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADV1057989 - Asigurari RCA 2019 Citadin Zalau

Număr anunț
DA22257999
Autoritate contractantă
SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.983,83 RON
Valoare atribuită
41.983,83 RON
Data publicării
21.01.2019 14:29
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.983,83 RON

din 41.983,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.