Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si intretinere a cutiilor de viteze pentru vehicule

Număr anunț
DA22257899
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
SERVICE CICLOP SA (CUI RO11573879)
Cod CPV
50116300-4 · Servicii de reparare si de intretinere a cutiilor de viteze pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.194,28 RON
Valoare atribuită
13.194,28 RON
Data publicării
21.01.2019 14:24
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.194,28 RON

din 13.194,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.