Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canalizare apa uzata din statia de epurare Birna

Număr anunț
DA21771904
Autoritate contractantă
COMUNA BARNA (CUI 4269223)
Furnizor / câștigător
NICOR S.R.L. (CUI RO21852161)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.801,89 RON
Valoare atribuită
42.801,89 RON
Data publicării
16.11.2018 12:51
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.801,89 RON

din 42.801,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.