Ofertă acceptată Cumpărare directă

PHENOL/CHLOROFORM/ALCOHOL 100ML/XTT (2,3-BIS-(2-METHOXY-4 100 MG

Număr anunț
DA21770762
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.789 RON
Valoare atribuită
1.789 RON
Data publicării
16.11.2018 12:09
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.789 RON

din 1.789 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.