Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizoare LED High Definition: 7buc*100cm VORTEX LEDV-39CN06, 1buc*81cm VORTEX V32CK600
- Număr anunț
- DA21769928
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.873,29 RON
- Valoare atribuită
- 4.873,29 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:41
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.873,29 RON
din 4.873,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro