Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pulbere pentru incarcat stingatoare
- Număr anunț
- DA21769844
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- INTACT SERV S.R.L. (CUI RO15133331)
- Cod CPV
- 24951210-0 · Pulbere pentru extinctoare de incendii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,60 RON
- Valoare finală
- 360,60 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:38
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.