Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANISTRA METALICA COMBUSTIBIL; PRESOSTAT; VAS DE EXPANSIUNE

Număr anunț
DA22241701
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
CONCEPT CREATIV CONSTRUCT SRL (CUI RO26782962)
Cod CPV
44616000-1 · Bidoane din metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417,70 RON
Valoare atribuită
1.417,70 RON
Data publicării
17.01.2019 16:03
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417,70 RON

din 1.417,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.