Ofertă refuzată Cumpărare directă

Acess Point Ubiquiti UAP-AC-Lr, 1xWAN Gigabit, 2 antene interne 3dBi si6dBi, AC1350 (867/450Mbps), 3

Număr anunț
DA21752432
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.959 RON
Valoare finală
7.959 RON
Data publicării
15.11.2018 09:20
Data finalizării
19.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.