Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMBRACAMINTE

Număr anunț
DA21785569
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
Furnizor / câștigător
INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
Cod CPV
18230000-0 · Diverse tipuri de imbracaminte de exterior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.026,89 RON
Valoare atribuită
1.026,89 RON
Data publicării
19.11.2018 13:17
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.026,89 RON

din 1.026,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.