Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CERNEALA EPSON T673 YELLOW BOTTLE,CERNEALA EPSON T673 MAGENTA BOTTLE,CERNEALA EPSON T673 CYAN BOTTLE
- Număr anunț
- DA22261313
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL ECATERINA TEODOROIU TG.JIU (CUI 4898380)
- Furnizor / câștigător
- NOARIM GROUP SRL (CUI RO19754714)
- Cod CPV
- 30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,83 RON
- Valoare atribuită
- 100,83 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 09:25
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
100,83 RON
din 100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro