Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ANTIPASARI SUPORT INOX 1M 80 TEPI

Număr anunț
DA21783371
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0603 (CUI 4288314)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
913,20 RON
Valoare atribuită
913,20 RON
Data publicării
19.11.2018 12:10
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

913,20 RON

din 913,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.