Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix Cu Gel Ek G-Point 038 Mm Rosu

Număr anunț
DA22258658
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ALBA (CUI 4331473)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,28 RON
Valoare atribuită
6,28 RON
Data publicării
21.01.2019 14:58
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,28 RON

din 6,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.