Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE CURATENIE SCOALA NR 2 PICIOR DE MUNTE

Număr anunț
DA21775592
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.896,31 RON
Valoare atribuită
3.896,31 RON
Data publicării
16.11.2018 17:14
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.896,31 RON

din 3.896,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.