Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Spital Smeeni - Pachet rechizite
- Număr anunț
- DA22248405
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 434,11 RON
- Valoare finală
- 434,11 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 13:48
- Data finalizării
- 22.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.