Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard Disk (HDD) extern 2 TB (2TB) Maxtor M3 Portable 2.5", USB 3.0, USB 2.0 (STSHX-M201TCBM)

Număr anunț
DA21768159
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.340 RON
Valoare atribuită
5.340 RON
Data publicării
16.11.2018 10:38
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340 RON

din 5.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.