Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Rely+On Virkon - 5 kg.
- Număr anunț
- DA22239394
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
- Furnizor / câștigător
- MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO12777672)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare finală
- 610 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 13:29
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.