Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de reperatii mecanice la autovehiculul BV 28 STJ - conform deviz

Număr anunț
DA22260656
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Stejarul R.A. (CUI RO23550461)
Furnizor / câștigător
EURO-MOTOR SRL (CUI RO12881273)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.647,86 RON
Valoare atribuită
2.647,86 RON
Data publicării
22.01.2019 08:43
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.647,86 RON

din 2.647,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.