Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANALIZA DE RISC LA SECURITATEA FIZICA

Număr anunț
DA22340336
Autoritate contractantă
COMUNA TALPA (CUI 6826843)
Furnizor / câștigător
EISOL SECURITY S.R.L. (CUI 39497631)
Cod CPV
90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
04.02.2019 16:24
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.