Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calaret de birou din ABS 10x5 cm

Număr anunț
DA22258430
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
DIRECT TARGET SRL (CUI RO15270916)
Cod CPV
22461100-0 · Suporturi de liste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378 RON
Valoare atribuită
378 RON
Data publicării
21.01.2019 14:45
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378 RON

din 378 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.