Ofertă acceptată Cumpărare directă

Viniete de automobile

Număr anunț
DA22258003
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Batthyany Ignac (CUI 4245127)
Furnizor / câștigător
UNIUNEA NATIONALA A TRANSPORTATORILOR RUTIERI DIN ROMANIA (CUI RO2836143)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,61 RON
Valoare atribuită
109,61 RON
Data publicării
21.01.2019 14:29
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,61 RON

din 109,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.