Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare energie electrica- Comuna Cauas Satu Mare -Noapte

Număr anunț
DA21783001
Autoritate contractantă
COMUNA CAUAS (CUI 3896836)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI RO28909028)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.195,28 RON
Valoare atribuită
41.195,28 RON
Data publicării
19.11.2018 11:59
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.195,28 RON

din 41.195,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.