Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare certificate de curs si aplicare holograma si timbre autocolante

Număr anunț
DA22237032
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
CELEBRIS 2008 SRL (CUI ro24242737)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.650 RON
Valoare finală
19.650 RON
Data publicării
17.01.2019 11:20
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.