Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Freza de zapada HECHT 9542 SQ, 15 CP, latimet de lucru 106 cm, 9542 SQ
- Număr anunț
- DA21774148
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.999 RON
- Valoare atribuită
- 6.999 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 14:31
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 15:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.999 RON
din 6.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro