Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor wireless D-link DWA-131 Nano, 300 Mbps

Număr anunț
DA21778926
Autoritate contractantă
SCOAL GIMNAZIALA "GEORGE VASLAN (CUI 14077810)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,20 RON
Valoare atribuită
25,20 RON
Data publicării
19.11.2018 10:01
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,20 RON

din 25,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.