Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENERATOR S12000 TRIF. 11,1KW GX630
- Număr anunț
- DA21776015
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ARDEOANI (CUI 29191065)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.406,74 RON
- Valoare atribuită
- 12.406,74 RON
- Data publicării
- 17.11.2018 20:32
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.406,74 RON
din 12.406,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro