Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale promotionale
- Număr anunț
- DA22265472
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI RO33941343)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 866,70 RON
- Valoare atribuită
- 866,70 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 13:08
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
866,70 RON
din 866,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro