Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pavaje si borduri beton
- Număr anunț
- DA21778738
- Autoritate contractantă
- COMUNA POMEZEU (CUI 4539122)
- Furnizor / câștigător
- LUCACI T FLORIN (CUI 33343064)
- Cod CPV
- 44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.770 RON
- Valoare atribuită
- 9.460 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 09:54
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.460 RON
din 7.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro