Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie pachet alimentar

Număr anunț
DA22264082
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU ZALAU (CUI 4566453)
Furnizor / câștigător
ZAMFIRA COM SRL (CUI 9408942)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.969,02 RON
Valoare atribuită
2.969,02 RON
Data publicării
22.01.2019 11:47
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.969,02 RON

din 2.969,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.