Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA22259775
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659,34 RON
Valoare atribuită
1.659,34 RON
Data publicării
21.01.2019 17:07
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
21.01.2019 17:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659,34 RON

din 1.659,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.