Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU MYF 2.5 -rola 100m : 1 rola culoare rosu, 1 rola culoare galben verde 1 rola culoare albastru
- Număr anunț
- DA21739431
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ADA ELECTRIC SRL (CUI RO15449068)
- Cod CPV
- 31321200-4 · Cablu de joasa tensiune si de tensiune medie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,70 RON
- Valoare atribuită
- 221,70 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 09:42
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
221,70 RON
din 221,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro