Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant rapid prin pulverizare pt suprafete DESCOSEPT AF flacon 1L

Număr anunț
DA22256240
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.934 RON
Valoare atribuită
2.934 RON
Data publicării
21.01.2019 13:05
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.934 RON

din 2.934 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.