Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M28W, A4, USB, Wi-Fi
- Număr anunț
- DA21788008
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,10 RON
- Valoare atribuită
- 462,10 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 14:38
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,10 RON
din 462,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro