Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set lamele stergator

Număr anunț
DA21787794
Autoritate contractantă
ADMINISTRAȚIA NAȚIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 335 (CUI RO4278663)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,34 RON
Valoare atribuită
128,34 RON
Data publicării
19.11.2018 14:31
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 16:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,34 RON

din 128,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.