Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apple iPad 9.7” (2018),128GB, Wi-Fi, Gri

Număr anunț
DA21787530
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,66 RON
Valoare atribuită
1.680,66 RON
Data publicării
19.11.2018 14:21
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
19.11.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,66 RON

din 1.680,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.