Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 10,5% sub estimat
Imprimanta laser monocrom BROTHER HL-L2352DW, A4, USB, Wi-Fi
- Număr anunț
- DA21787299
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,39 RON
- Valoare atribuită
- 932,52 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 14:13
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
932,52 RON
din 1.041,39 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 108,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.